D E E T H A N E

DEETHANE

KDO VLASTNĚ DOOPRAVDY JSEM?

DAMIEN DANTE

Obyčejný kluk, který věří, že člověk by si měl jít za tím, co ho baví. Spousta lidí si na internetu tvoří nějaké svoje alter ego, pod kterým pak vystupuje, já jsem prostě já. Naivní, upřímný idiot, který by rád změnil svět. Chci být ukázkou toho, že i z nuly se člověk může někam dostat, když si za tím jde. A všechno, co jsem se naučil, bych rád předával dál. Ať už ve svých textech, projektech, nebo formou blogu.

MŮJ PŘÍBĚH

Damien se narodil 12.10.1993 v Třebíči. Od dětství se věnoval tanci a sportům, ze kterých ho nejvíce oslovil basketbal. V šestnácti letech se přestěhoval do Kladna, kde vystudoval střední školu a odmaturoval. Během toho nějakou dobu doučoval angličtinu a žákům lhal, že už je na vysoké, ač byl teprve středoškolák. Později začal dělat překladatele pro největší firmu s řezanými květinami v Čechách a začal se věnovat streamování. Tam začala tato jeho cesta.
Sportovec a učitel se pustil do role streamera a internetového baviče. Velmi rychle si získal pozornost publika, z Kladna se odstěhoval do Prahy a v lednu 2015 se začal živit čistě streamem. Šťastnou náhodou se dostal i ke komentování e-Sportových akcí ve hře Hearthstone, kde se mu ale hra nezdála dost akční a proto se vrhl na komentování hry Counter Strike. Později se s Ivanem Lazarovem jako první komentátoři CS:GO u nás dostali i do televize. Damien nadále komentuje největší e-Sport akce v Čechách i na Slovensku.
Jen málo lidí ale ví, že již jako dvanáctiletý se věnoval hudbě. Celá jeho rodina byla hudebně založená, odmalička proto hudbu miloval. Jeho písničky nahrané v roce 2006 se stále dají dohledat na internetu, např. píseň Loutka. Když se díky streamu objevila příležitost věnovat se tomu, k čemu vždy tak tíhnul, začal na sobě dřít a propracoval se až k prvnímu sólovému albu ZG.
Za dobu svého online působení pracoval na mnoha charitativních projektech a vždy se snažil nacházet způsoby jak pomáhat svým fanouškům. Pomáhal rodině s dítětem postiženým leukémií, vybíral příspěvky na Kliniku dětské onkologie v Motole a také na hračky do dětských domovů, osobně navštívil několik těžce nemocných fanoušků. A proč? Protože, jak sám říká, z jeho pozice je snadné udělat dobrou věc, na kterou daný člověk nezapomene. Zároveň doufá, že tím bude inspirovat k podobnému jednání ostatní influencery i obyčejné lidi, kterým se v životě naskytne příležitost někomu podat pomocnou ruku.
-- UNCHAINED

Profile Image

AŤ UŽ V SOBĚ MÁŠ STRACH, NEBO NEVÍŠ, PO JAKÉ CESTĚ SE DÁT, ŽIJ TAK, ABYS TO POTÉ, CO ULEHNEŠ VEČER DO POSTELE, BYL TY, KDO JE PRO TEBE VÍTĚZ.

DEETHANE